Úvod / Články / Dokonalé Vianoce - dokonalé darčeky!
Tlačiť

Dokonalé Vianoce - dokonalé darčeky!

Tie najlepšie darčeky pod vianočný stromček.

Dokonalé Vianoce - dokonalé darčeky!

Najlepšie vône pre „večerné páry“
Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto a Guerlain L'Homme Ideal

Všetci poznáme dvojicu, ktorá miluje párty. Sú životom a dušou každej oslavy, „obliekajú“ páry do najkrajších rób a doprajú žiť voľne a čo najzaujímavejšie. Zábavný milujúci pár je za dobrodružstvá nočných večierkov, dodáva vzrušujúcu energiu, ktorá stupňuje hudbu, smiech a tanec.
Trúfate si na tieto vône? Živé, energické a nadčasové? Tieto vône potrebujú pár, ktorý je odvážny, vyzývavý a drzý a Guerlain vám Vašu charizmu, osobnosť a jedinečnosť len vyzdvihne.
Obidve vône L'Homme Ideal pre pána a La Petite Robe Noire Black Perfecto pre dámu sa môžu pochváliť výdatným zložením v ktorom vyzdvihneme zmyselné mandle, zatiaľ čo Black Perfecto ich zavinie do poznámok tmavej ruže, čierneho čaju a vône kože, L'Homme Ideal ich spája s vôňou korenia, drevitým a vanilkovým akcentom. Poburujúce?  smile  Určite áno... tieto vône vám to zaručia.

 

Najdokonalejšie vône pre pár „večne v gyme“ smile
Calvin Klein CK One a Calvin Klein CK2

Niektoré páry radi trávia viac času cvičením, než klubingom a to je dostatočne spravodlivé - s kým sa budeme rozprávať o zdravom životnom štýle? Tí, ktorí často chodia do telocvične, pravdepodobne hľadajú niečo osviežujúce a nie príliš ťažké.

 Calvin Klein prakticky vynašiel myšlienku modernej čistoty vo vôni s CK One, ktorý predstavuje oslnivo jasnú zmes kvetov, bylín a pižma pre nadčasový podpis, ktorý je úžasne aktívny, živý a svieži, a zároveň úplne abstraktný. Jeho pokračovanie CK2 je veľmi podobné, modernizuje štýl CK One tým, že sa hrá s poznámkami wasabi, čistým drevom a dažďom nasiaknutými kamienkami, o niečo jasnejšie a šumivejšie. Obe sú výrazné, ale osviežujúce, ktoré voňajú chladivo a sviežo - ideálne pre aktívny pár. A to najlepšie? Sú úplne zameniteľné, takže bez ohľadu na pohlavie, tieto vône sú ideálne pre každý pár a môžu byť zdieľané medzi partnermi. Akoby povedal angličan  „sharing is caring“.

Dokonalé darčeky pre pár, ktorý verí, že telo je chrám.

 

 

Top pre pár „štýlový život“
Jean Paul Gaultier Scandal a Paco Rabanne Pure XS


Jean Paul Gaultier Scandal a Paco Rabanne Pure XS. Poznáte pár vo svojom živote, ktorý musí mať najnovšie všetko? Najnovšie módne trendy, „vynálezy“ mobily a samozrejme aj vône. Sú vždy stredobodom pozornosti a takto sa vždy cítia dobre. Takže, ak pre nich kupujte darček tieto Vianoce, radšej sa uistite, že vyberiete niečo významné. Našťastie máme pre vás prvú pomoc smile

Dve z najväčších top vôní v tomto roku sú Jean Paul Gaultier Scandal a Paco Rabanne Pure XS a zatiaľ čo tieto dve vône pochádzajú z rôznych značiek, robia perfektný pár, pretože sú hviezdami momentu. Scandal je tiež dokonalým stelesnením značky Jean Paul Gaultier, škandalózny cez deň medový, svieži a lahodný v noci vďaka pačuli zmyselný a zvodný... a to najlepšie? prichádza vo flakóne, ktorý sa vyrába s vrchnáčikom (povedzme si) závideniahodných štýlových nožičiek. Paco Rabanne nie je taký nadmerný, ale je sexy, zamatový drevito semišový akord, je veľmi aktuálny. Spoločne robia dokonalý módny pár.

Perfektné darčeky pre pár, pre najdokonalejších ľudí, ktorých poznáte.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Ďalšie zaujímavé články

Dokonalé Vianoce - dokonalé darčeky!

Dokonalé Vianoce - dokonalé darčeky!

Tie najlepšie darčeky pod vianočný stromček.

Juvena REJUVEN® MEN

Juvena REJUVEN® MEN

Nová línia produktov v starostlivosti o pleť len pre mužov...

Azzaro Chrome Pure

Azzaro Chrome Pure

Orientom podpísaná sviežosť...

Clarins SOS Pure Face Mask

Clarins SOS Pure Face Mask

Pomáha absorbovať nadbytočný kožný maz, pleť zostáva čistá a zamatovo jemná.

Clarins SOS Hydra Face Mask

Clarins SOS Hydra Face Mask

Hydratačný "balzam" pre Vašu pokožku.

Clarins SOS Comfort Face Mask

Clarins SOS Comfort Face Mask

Rozmaznávajte svoju pleť... a ona Vám to vráti v podobe jemnosti a žiarivosti. Ultra-bohatý balzam vo výživnej maske,…