Úvod / Informácie / Možnosti platby
Tlačiť

Možnosti platby

V súčasnosti môžete v našom eshope využívať nasledujúce možnosti platby, ktoré si môžete zvoliť pri objednávaní tovaru.

Možnosti platby

Dobierka

Dobierka je najpoužívanejší spôsob platby v našom eshope. Peniaze za objednaný tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru priamo doručovateľovi zásielky.

Zásielky odosielané do Českej republiky na dobierku uhrádza zákazník v českých korunách.

Bankový prevod

Po prijatí vašej objednávky vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol, ktorý je potrebné pri zasielaní úhrady uviesť. Pri bankovom prevode zaplatíte za tovar vopred, vkladom na náš bankový účet. Tovar vám odošleme až po prijatí platby.

TatraPay

Po vyplnení objednávkového formulára a kliknutí na ikonku TatraPay pri výbere spôsobu platby budete ihneď presmerovaný na stránku Internet bankingu Tatra banky. Po prihlásení sa Vám zobrazí už vyplnený formulár platobného príkazu. Po potvrdení platby sú peniaze z Vášho účtu okamžite poslané na účet nášho internetového obchodu . Následne budete opäť presmerovaný na náš internetový obchod.

Webcard

Tento spôsob platby je určený zákazníkom, ktorí vlastnia jednu z platobných kariet VISA,VISA Electron alebo MASTERCARD a chcú zaplatiť za svoju objednávku platobnou kartou. WebCard je chránená bezpečnostným systémom 3D Secure a zabezpečuje najvyššiu možnú ochranu údajov o platobnej karte nakupujúceho. Pri úhrade prostredníctvom webcard zaplatíte za tovar vopred a tovar vám odošleme až po prijatí platby.

Newsletter na email

Dostávajte e-mailom najnovšie informácie o našich produktoch, akciách a novinkách!
Potvrdením registrácie súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.